Ceník

Jak fungujeme

Vše probíhá u nás! Vyřešíme Váš problém se zaplněným nebo prasklým filtrem pevných částic přímo u nás. Postaráme se o celé vaše vozidlo, stačí pouze přijet.

1. Domluva termínu

Zavoláme si a domluvíme se na termínu, kdy přistavíte Váš vůz k nám do servisu.

2. Diagnostika a demontáž

Uděláme kompletní diagnostiku vozu a hlavně filtru. Filtr demontujeme z vozu.

3. Čištění nebo repase

Filtr vyčistíme nebo provedeme repasi a namontujeme jej zpět na vozidlo.

4. Montáž a předání vozu

Čištění do 1-2 dnů / repase do týdne- máme hotovo a vozidlo Vám předáme.

Proč dát celý vůz k nám?

Vaše vozidlo bude u nás v nejlepších rukou. Zabýváme se pouze čištěním a repasí filtrů pevných částic, takže této problematice rozumíme a zvolíme vždy tu nejlepší variantu pro Vás.

Vozidlo přistavíte k nám a my se postaráme o vše potřebné. Vozidlo diagnostikujeme, filtry demontujeme a čistíme přímo u nás.
Jako jediní nabízíme možnost čištění nebo repase, tudíž vždy zvolíme tu nejlepší variantu, která bude nejvhodnější pro Váš konkrétní filtr pevných částic.
Čistíme, repasujeme, diagnostikujme a demontujeme veškeré typy a značky filtrů z všech značek a typů vozidel do 3,5t. (Nad 3,5t bez demontáže.)
O čištění u nás dostanete protokol, který obsahuje testovací zkoušku průchodnosti, fotografie a zhodnocení stavu před a po čištění.

Ceník

Pro přesnou cenu čištění nebo repase filtru vč. demontáže a montáže filtru na Váš vůz, nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Čištění

Pro všechny vozy do 3,5t
Již od
6000 Kč

Cena je bez DPH.

Repas

Pro všechny vozy do 3,5t
Již od
14 000 Kč

Cena je bez DPH.